Zakład kamieniarski Poznań

Firma z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia pochodzącego z całego świata. Dzięki dokładnej selekcji możemy zapewnić trwałość, wysoką jakość i piękno. Głównym aututem firmy jest budowa narobków. Posiadamy długoletnie doświadczenie, w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia. Wytwarzamy również pomniki, blaty, kominki, posadzki, schody kamienne i inne. Nasz zakład kamieniarski szanuje tradycję oraz podąża z duchem czasu, stawiając na solidność i trwałość naszych usług i materiałów.

Osiemdziesiąt lat tradycji wykute w kamieniu!

Rzetelność

Uczciwość

Solidność

Rzetelność, uczciwość oraz solidność. To właśnie te słowa charakteryzują naszą firmę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! Doradzamy w wyborze analizując wszystkie potrzeby i oczekiwania dostosowując materiał do przeznaczenia.

Szeroki wybór

Jesteśmy producentem! Nie sprzedajemy gotowych wyrobów, ale sami je z pasją projektujemy, zręcznie wytwarzamy i solidnie montujemy. Możemy zaproponować każdą formę i dowolny dostępny materiał. Nasze wyroby odznaczają się oryginalnością i solidnym wykończeniem.

Nasze usługi kamieniarskie to nie tylko wytwarzanie czy odnawiane nagrobków i elementów krajobrazu cmentarnego. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty innych usług kamieniarskich. Wśród nich między innymi schody kamienne czy blaty granitowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Menu